Ибрахимович нашамари съперник заради леко настъпване (ВИДЕО)

Избухливият швед получи директен червен картон

Златан Ибрахимович прояви избухливия си характер и в САЩ. Шведът получи директен червен картон, след като шамароса съперник по тила по време на мача от 12-ия кръг в МЛС между "ЛА Галакси" и "Монреал Импакт", спечелен от неговия тим с 1:0.

Инцидентът стана в края на първото полувреме, когато защитникът на канадците Майкъл Петрасо настъпи без да иска нападателя. Златан побесня и да го удари по тила, а Петрасо моментално се строполи на земята. Шведът усети накъде отиват нещата и също падна на тревата, но агресията му нямаше как да бъде подмината от съдията.

Заради настъпването бранителят получи жълт картон, а звездата на "ЛА Галакси"- червен. Въпреки че играха с човек по-малко, съотборниците му стигнаха до победата с гол на Камара в 75-ата минута.