Ивелин Попов не игра при победа на "Спартак" над ЦСКА на Георги Миланов (ВИДЕО)

Мачът беше прекъснат, след като феновете се замеряха с факли по трибуните

Facebook

"Спартак" Москва победи с 3:1 ЦСКА с Георги Миланов в състава в дербито на руската столица. Нападателят на "армейците" игра 57 минути, когато беше заменен от Бибрас Натхо. Ивелин Попов не се появи в игра за победителите.

Резултатът откри Денис Глушаков от "Спартак" в 19-та минута с удар извън рамките на наказателното поле.

За 2:0 се разписа бразилецът За Луиш с техничен шут.

Карлос Страндберг намали за гостите в 82-та минута. Младият нападател, който влезе като резерва, се възползва от чудесна асистенция на Ионов отляво и с глава изпрати топката във вратата.

Крайното 3:1 оформи отново Зе Луиш в самия край на редовното време.

С трите точки от дербито отборът на "Спартак" се завърна на първата позиция в класирането. ЦСКА е на трета позиция с 21 точки.

Мачът беше прекъснат за кратко през второто полувреме, тъй като привържениците на двата отбора, между които има дългогодишно съперничество, започнаха да хвърлят факли по трибуните.

За щастие пострадали няма. Металните заграждения и бързата и адекватна реакция на полицията е предотвратила по-тежки сблъсъци. Органите на реда заявиха, че провокациите са започнали от агитката на ЦСКА.