Ивет Лалова пред bTV: Чувствам се виновна, че не спечелих медал
Спринтьорката ни се нареди пета на европейското първенство в Цюрих
Ивет Лалова обяви, че съжалява за изпуснатия медал на европейското първенство по лека атлетика в Цюрих. Спринтьорката ни се нареди на 5-то място на 100 метра и не успя да защити титлата си от преди две години.
Още новини