Избрани мигове от игрите в Рио (ГАЛЕРИЯ)

Най-забележителните кадри от ден 5

Поднасяме ви поредната порция от най-интригуващите кадри от ден 5 на олимпийските игри в Рио де Жанейро.

Фабиан Канчелара завърши по невероятен начин кариерата си - със златен медал. Той триумфира за втори път с олимпийската титла в индивидуалното бягане по часовник след Пекин 2008.

Реакцията на Кристин Армстронг, когато разбра, че е завършила на първо място в бягането по часовник и вече е златна медалистка.

Българският ни състезател по сабя Панчо Пасков срещу германеца Матиас Сабо

Пол-Сноу Хансън и Даниел Уилкокс завършиха на второ място в състезанието по ветроходство 470 -мъже.

Американецът Зак Гарет, който загрява преди състезанието в 1/32 финалите на отборното състезание по стрелба с лък. Впоследствие тимът му стигна до финал, но загуби от Южна Корея.

Футболистът Сон Хюн-Мин от Южна Корея след победата над Мексико с 1:0.

Състезателят по спортна гимнастика Марсел Нгуйен по време на финалите в индивидуалния многобой. Германецът завърши на 19-то място в крайното класиране.

Японката Акане Куроки по време на състезанието по конна езда, на което завърши на 4-то място.

Хандбалистката Александра до Насименто от Бразилия в действие, по време на мача срещу Испания.

За финал - Майкъл Фелпс, който се състезава в дисциплината 200 м бътерфлай и впоследствие се окичва със златото. Никога не омръзва...