Избрани мигове от Рио - ден 11 (ГАЛЕРИЯ)

Кои бяха най-запомнящите се моменти от ден 11 на олимпийските игри

Ден 11 на олимпийските игри в Рио де Жанейро донесе радост на българите. Ивет Лалова се класира за финала на 200 м след страхотно представяне в полуфиналите.

Урок по олимпийски дух предаде Ники Хамблин от Нова Зеландия. По време на 5000-метровата надпревара тя помогна на американката Аби Д'Агостино да финишира, след като двете се сблъскаха преди финала.

Радостта от победата! Показва я руският боксьор Владимир Никитин в категория до 56 кг.

А така се радва шведският женски национален отбор по футбол, след като на полуфинал отстрани фаворита Бразилия след дузпи.

Симон Байлс с пореден олимпийски златен медал. Този път американката спечели титлата на земя.

Дария Клишина - единствената представителка на Русия в турнира по лека атлетика, все пак взе участие в скока на дължина в Рио и се класира за финал в своята дисциплина.

Омар МакЛеод от Ямайка триумфира в бягането на 110 метра с препятствия в Рио де Жанейро.