"Уест Хем" нанесе нова тежка загуба на "Манчестър Юнайтед"

"Червените дяволи" продължават да затъват

"Уест Хем" нанесе трета загуба на "Манчестър Юнайтед" от началото на сезона във Висшата лига. "Чуковете" спечелиха с 3:1 у дома и задълбочиха кризата в тима на Жозе Моуриньо.

"Червените дяволи" вече са осми с 10 точки, като това е най-слабия старт на отбора в Премиър лийг след седем кръга - 3 победи, 3 загуби и 1 равен мач. Лондончани пък събраха 7 точки и се изкачиха на 12-ото място във временното класиране.

Домакините поведоха още в 5-ата минута след гол на Фелипе Андерсон. В края на първото полувреме Виктор Линдельоф си вкара автогол за 2:0. Влезлият като резерва Маркъс Рашфорд намали за 2:1, но в 74-ата минута Марко Арнаутович сложи точка на спора в мача, оформайки крайното 3:1.

Това е трети пореден мач без победа за Моуриньо и компания след хикса с "Уулвърхемптън" за първенство и загубата от "Дарби Каунти" (2:3) за Купата на Лигата по-рано през тази седмица.