Юношите на ЦСКА (U18) победиха "Левски" навръх клубния празник (ВИДЕО)

Успех с 2:1 за "армейците" в първия полуфинал за Купата на БФС

Навръх 73-ия рожден ден на ЦСКА юношеският отбор на "червените" (U18) победи с 2:1 "Левски" у дома в дербито от полуфиналите за Купата на БФС. Реваншът на "Герена" е насрочен за 12 май (сряда) от 17:00 ч.

На базата в Панчарево двата тима не успяха да си отбележат гол до почивката и нулевото равенство се запази. През втората част гостите първи стигнаха до попадение в 67' чрез Даниел Начев.

Само три минути по-късно Марк-Емилио Папазов възстанови равенството с красиво изпълнение.

До края на двубоя младите "армейци" притиснаха съперника и в 89' Юлиан Илиев се възползва от подаване на Александър Бучков, с което донесе успеха с 2:1 за ЦСКА.

Стартовите състави

ЦСКА: Ивайло Илиев, Александър Бучков, Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Стоян Гюров, Любомир Цветанов, Мартин Смоленски, Калоян Стоилов, Мартин Сотиров, Марк-Емилио Папазов, Данаил Стойчев

"Левски": Пламен Андреев, Петър Войнов, Денис Динев, Константин Айдарски, Никола Църовски, Илиян Йовчев, Стелиън Георгиев, Виктор Георгиев, Даниел Начев, Самуил Беримски, Димитър Иванов