Китанов колабирал след мача с "Левски" (ВИДЕО)

Вратарят на ЦСКА е прегледан в "Пирогов" и освободен

Силните емоции не са понесли на вратаря на ЦСКА Георги Китанов, който вчера напусна стадион "Васил Левски" с линейка. Стражът е колабирал под душовете след като отборът му победи с 3:0 "Левски".

След последния съдийски сигнал Китанов се включи активно в празненствата с най-запалените привърженици на "червените" пред Сектор "Г". Минути след това от стадиона той си тръгна с линейка заради удар в главата. Оказа се, че вина за това нямат привържениците. Футболистът е колабирал в съблекалнята и е сцепил главата си при падането.

Той беше откаран в "Пирогов", където медиците го прегледаха, а по-късно беше освободен.

От щаба на ЦСКА най-вероятно ще дадат почивка на Китанов за последния шампионатен мач срещу "Дунав".

След победата над "Левски", "червените" си осигуриха второто място в крайното класиране в първенството и евентуално участие в Лига Европа следващия сезон.