Кой трябва да е новият селекционер според Кирил Домусчиев
Защо членът на Изпълкома не подкрепя кандидатурата на Петев
Кирил Домусчиев даде своето мнение за новия селекционер на националния отбор. Според собственика на Лудогорец той трябва да бъде чужденец и кандидатурите на Ивайло Петев и Стойчо Стоев не са подходящи.
"Кой ще е новият селекционер? Нямам представа. Аз продължавам да държа това да е чужд специалист. Не бих желал да е Ивайло Петев или Стойчо Стоев (бивши треньори на Лудогорец), за да няма упреци към ме и да не се каже, че Домусчиев си е сложил треньор. Аз искам просто треньорът на националите да е по-активен и да обикаля клубовете".-заяви Домусчиев в сутрешния блок на една от националните телевизии.
Членът на Изпълкома за пореден път коментира и уволнението на Любослав Пенев.
"Не е натежала моята дума за уволнението на Пенев. Ако беше натежала, той щеше да е махнат преди мача с Малта. Неговите добри приятели го защитиха и впоследствие бяха оплюти. Аз имам принципна позиция, в никакъв случай моето мнение не натежа, оставих Данчо Лечков и Боби Михайлов да вземат решение"-сподели Домусчиев.