Кристиано Роналдо не отказва селфи дори по време на мач

Фен нахлу на терена при успеха на португалците срещу Фарьорските острови вчера

Instagram

Звездата на португалския национален отбор Кристиано Роналдо не пропусна да си направи поредно селфи за колекцията... този път на терена и то по време на официален мач.

На полувремето на срещата от световните квалификации срещу Фарьорските острови вчера, в която гостите победиха с категоричното 6:0, фен нахлу на терена, успя да се докопа до идола си и дори да си спечели заветното селфи. Роналдо дори не изглеждаше раздразнен, а напротив - позира усмихнат и с видимо удоволствие.

Случилото се допринесе за приповдигнатото настроение на нападателя на "Реал Мадрид", който се разписа за 4:0 в 65-ата минута на двубоя.

The fan who ran on the pitch grabbed himself a great selfie with @cristiano

Снимка, публикувана от The Sport Bible (@thesportbible) на

Европейските шампиони от Португалия са на второ място в своята група с две победи и загуба от Швейцария. В следващата си среща на 13 ноември, "мореплавателите" приемат Латвия.