"Кротоне" и "Палермо" поделиха точките без Тонев и Чочев (ВИДЕО)

"Кротоне" с първа историческа точка в Серия "А"

Отборите на "Кротоне" и "Палермо" завършиха 1-1 в мач от 4-ия кръг на Серия А. Очакваното "българско" дерби обаче не се състоя, тъй като нито Александър Тонев влезе в игра за новаците, нито пък Ивайло Чочев за "Палермо".

Срещата започна равностойно и головите положения тотално отсъстваха до 24-та минута на мача, когато Диего Фалчинели преодоля вратаря на "Палермо", а Марчело Трота го изпревари и довкара топката на празната врата.

Гостите от Сицилия така и не успяха да отвърнат през първата част, но в 66-та минута Илия Несторовски изравни след прекрасно центриране отляво на Алесаами.

Последваха силни минути за "Палермо", но няколко добри положения бяха пропиляни. Към края пък нападателите на "Кротоне" имаха чудесни възможности, но също не смогнаха да вкарат.

Това бе първа точка в историята за "Кротоне" в Серия "А". За отбора на Ивайло Чочев това бе втора точка за сезона.