"Леганес" продължава да мечтае след 1:1 със "Севиля"

Реваншът от полуфиналите за Купата на Краля е след седмица

"Леганес" и "Севиля" завършиха 1:1 в първия мач от полуфиналите за Купата на Краля. Така двата тима оставиха интригата за реванша след седмица на "Рамон Санчес Писхуан", който отново ще бъде излъчен пряко в каналите на bTV Media Group.

Мачът ще се запомни с липсата на интересни положение и пред двете врати. Въпреки че "Севиля" бе в ролята на фаворит, не успя да остави впечатления за превъзходството си.

Все пак именно гостите поведоха в резултата. В 21-ата минута Луис Муриел показа страхотен контрол върху топката и вкара за 1:0.

Домакините, които на 1/4-финалите взеха скалпа на "Реал" Мадрид, не се предадоха. В 56-ата минута Димитриос Сиовас получи страхотен шанс в наказателното поле на андалусийците и с глава изравни - 1:1.

В четвъртък вечер от 22:30 ч. е първият мач от втория полуфинал между "Барселона" и "Валенсия". Срещата ще бъде излъчена на живо по bTV Action.