Легендите на Англия и Германия си спретнаха голово шоу (ВИДЕО)

Немските футболисти взеха реванш за загубения финал на Световното първенство през 1966 г.

Истинско голово шоу предложиха футболните легенди на Англия и Германия по повод 50-годишнината от финала на Световното първенство през 1966г.

Преди половин век "Трите лъва" печелят единствената си за сега световна титла, побеждавайки именно немските национали с 4:2 на "Уембли". Този път обаче гостите взеха реванш.

Арена на шоуто бе стадионът на Уест Хям - "Ъптън Парк" в Лондон, а в срещата се включиха и известни личности, които нямат нищо общо с футбола. Те бяха доста повече в състава на Англия, което е и едан от основните причини за загубата.

Капитан на "Трите лъва" бе Рио Фърдинанд, а Германия бе водена от Михаел Балак.

Гостите реализираха три попадения през първото полувреме, като на два пъти се разписа Хано Балич и веднъж Марко Ремер.

След почивката резултатът бързо набъбна до 6:0 за гостите. Англия все пак стигна до две почетни попълнения, дело на Бен Коен.

Последният гол в срещата бе отбелязан от Оливер Ньовил секунди преди края.