Левски победи Рилски спортист в контролна среща, Бабатунде с два гола (ВИДЕО)

Левски 3:0 Рилски спортист

Отборът на Левски победи с 3:0 Рилски спортист в контролна среща, която се игра на помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов".

Нигерийският нападател Бабатунде Адениджи отбеляза два гола. Той откри резултата в 19-ата минута, а в 48-ата оформи крайното 3:0 след красив диагонален изстрел. Божидар Краев също беше точен за "сините" в 37-ата минута.

Футболистите на Левски доминираха през цялата среща, като добрите изяви на стража Красимир Гьорев попречиха на домакините да постигнат още по-убедителна победа.
Малко преди края попадение с глава на Венцислав Христов беше отменено заради нарушение срещу вратаря на Рилски спортист.

Отборът на Левски почива в 29-ия кръг на "А" група този уикенд, а на 23 април в домакин на шампиона Лудогорец.

Състав на Левски: Йоргачевич, Прохазка, Орачев, Карнер, Бурабия, Де Ноойер, Бедоя, Нар, Краев, Адениджи, Ташев (Макрис, Радослав Цонев, Борислав Цонев, Костов)