Левски разгроми ЦСКА с 4:0 (ВИДЕО)

levski.bg

Левски разгроми ЦСКА с 4:0 в мач от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Хеттрик на "Герена" реализира Станислав Иванов, а едно попадение отбеляза Емил Трендафилов.

"Сините" доминираха преди почивката на "Герена" и логично отбелязаха два гола. В 24-та минута Иванов откри резултата, а само две минути по-късно Трендафилов удвои. Футболистите на ЦСКА не успяха да създадат нито едно чисто голово положение през първото полувреме.

Неприятна контузия в главата получи вратарят на домакините Христо Лалев. Стражът бе откаран в болница, но малко по-късно стана ясно, че травмата му не е сериозна.

След почивката юношеският национал Иванов оформи хеттрика си, като третото му попадение бе от дузпа. Гостите пък пропуснаха да отбележат почетно попадение, след като на два пъти играчите на Антон Димитров не реализираха останали сами срещу резервния вратар на „сините”.