Левски вдигна глава срещу Локо Сф

Левски победи Локомотив София с 1-0 на стадиона в Надежда и поне временно излезе на трето място в класирането. Победният гол за хората на Георги Иванов вкара Антонио Аниете в края на първата част. Испанецът се възползва от отлично подаване на сънародника си Мигел Бедоя.

През второто полувреме Луис Педро направи фрапантен пропуск, а малко по-късно и Мигел Бедоя се отличи с пропуснато отлично положение.

Локо София пък тотално разочарова, като не създаде нито едно голово положение. Очакваше се отборът на Димитър Васев да затрудни доста повече съперника си, но играта на червено-черните бе изключително бледа.

Левски спечели първата си победа от 4 мача насам и отново е в битката за третото място. Локомотив пък пропусна да се добере до първата шестица, а в края на мача част от феновете на "железничарите" се обърнаха срещу собствения си отбор