"Левски" загуби от бразилци в неофициалния дебют на Хубчев (ВИДЕО)

"Сините" излязоха с почти всичко най-добро срещу "Ред Бул" Брагантино

"Левски" загуби с 0:1 от бразилския "Ред Бул" Брагантино в първата си контрола от подготвителния лагер в Австрия. Победното попадение за втородивизионния тим отбеляза Бруно Тубарао през първата част.

Мачът бе неофициален дебют начело на "сините" за треньора Петър Хубчев. Бившият национален селекционер заложи на почти всичко най-добро, като на пейката останаха Станислав Костов и Мартин Райнов.

"Ред Бул" доминираше през първото полувреме, в което "Левски" предимно се защитаваше и разчиташе на контраатаки. В 26' Бруно Тубарао преодоля Николай Михайлов с далечен шут.

"Сините" опитаха да отвърнат, но удар на Станислав Костов бе отразен.

След паузата Хубчев пусна привлечения наскоро аржентински плеймейкър Франко Мазурек, но и това не помогна за повече креативност. "Левски" разчиташе предимно на дълги подавания и центрирания, които не доведоха до промяна на резултата.

В следващия си мач на австрийска земя "Левски" ще играе със "Зенит" Санкт Петербург (Русия). Двубоят е на 25 юни (вторник).

"Левски": Николай Михайлов, Живко Миланов, Янис Каргас (77-Иванов), Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Давиде Мариани, Илия Юруков (81- Мазурек), Паулиньо, Станислав Иванов (50- Кабов (80- Найденов)), Мартин Д. Петков (46- Костов)