Левски започна предсезонните контроли с победа

"Сините" се наложиха над Септември (София) с 3:1 в Правец

Левски победи Семтември (София) с 3:1 в първа предсезонна контрола на тима в Правец.

Резултатът откри Венцислав Христов още в 7-та минута. Той се разписа от наказателен удар, отсъден за нарушение срещу капитана Веселин Минев.

Възпитаниците на Николай Митев също получиха възможност да изпълнят дузпа през първата част, но Даниел Пехливанов прати топката високо над напречната греда.

В 57-та минута все пак футболистите в червено изравниха с попадение на Петър Тонков. „Сините” се добраха до победата с голове на младия Станислав Иванов и Бабатунде Адениджи.

До края на подготовката си Левски ще изиграе още четири контроли, а в първия си официален мач за сезона „сините” ще се изправят срещу словенския Марибор на 14 юли.