Локо открадна точка от Берое в края

Късно изравнително попадение развали празника на гостите

beroe.bg

Отборът на Локомотив (Пловдив) се добра до точката като домакин на Берое. Дани Кики развали празника на старозагорци с дебютното си попадение в "А" група. Бившият младежки национал се разписа на "Лаута" минута преди края и донесе равенството на "смърфовете".

Гостите могат да съжаляват за изпуснатите точки, след като поведоха със страхотен гол на Георги Динков в 55-ата минута. Неманя Милисавлевич проби по левия фланг и центрира перфектно към Игор Джоман в наказателното поле, той свали с глава към границата му, където Динков стреля мощно, топката рикошира в горната греда и падна зад голлинията.

Равенството 1:1 на "Лаута" отдалечи Берое от първото място, които след последния си мач за годината заемат трета позиция в "А" група на четири точки зад лидерите Лудогорец и Левски. Докато пловдивчани са на незавидното седмо място в класирането с актив от 22 точки.

При подновяването на първенството Берое ще домакинства на Пирин (Благоевград), а Локо ще гостува на Ботев в дербито на Пловдив.