"Локо" София и "Ботев" Пловдив не се победиха в мач с 16 точни удара

Нулево равенство

Отборите на "Локомотив" София и "Ботев" Пловдив завършиха 0:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига.

На националния стадион "Васил Левски" се получи интересен мач с доста положения. Имаше общо 16 точни удара, но така и не падна гол.

Срещата започна с два сериозни пропуска на домакините на Александър Александров и Октавио, а малко след това нападателят на "Ботев" Маркиньос също не успя да се разпише от чиста позиция.

В 27-ата минута Селсо Рапосо направи пробив отдясно и пусна топката към Октавио, който отново не намери мрежата на гостите.

В последната минута на първото полувреме Тодор Неделев стреля опасно от фаул, но Любенов успя да избие в корнер.

След почивката ситуацията бе идентична, двата отбора продължиха да играят открито, но не успяха да намерят начин да си отбележат.

След този мач "Ботев" Пловдив е четвърти с 22 точки, докато "Локо" София има 14 и е в средата на таблицата.