Локомотив /Пд/ спечели турнира „Поморие Къп” (ВИДЕО)

Локомотив /Пд/ - Созопол 1:0

Локомотив Пд спечели турнира „Поморие Къп” след като на финала надигра с 1:0 Созопол.  Победното попадение реализира Бирсент Карагерен с глава в 32-та минута. Нападателят можеше да удвои преднината на своите, но ударът му в средата на второто полувреме срещна гредата. Срещата пропуснаха Мартин Камбуров, Спас Делев и Мехди Бурабия, които бяха съхранени от старши треньора Христо Колев за предстоящия четвъртфинален мач от турнира за купата на България срещу столичния Локомотив на 22 февруари.

Спортно-техническото ръководство сподели, че напускането на полузащитника Благой Наков не е заради финансовите проблеми в отбора, а заради лични проблеми. В клуба обаче не крият финансовия колапс, в който се намира Локомотив.

Петър Пашев – пом.треньор Локомотив Пд- „Тежко е положението. Ще се опитаме да се борим по този начин в който се намираме в момента. Чакаме финансов благодетел. ”