Локомотив Пловдив с лесна победа във Варна

Отборът на Черно Море игра с юношите

Локомотив (Пловдив ) победи с 2:1 Черно море в мач без значение във втората шестица на "А" група. Гостите започнаха по-добре срещата и това бе очаквано, защото треньорът на Черно море Никола Спасов бе заложил основно на юноши.

В 28-та минута Емерик Де Врийзе с прецизен удар от границата на наказателното поле откри резултата за Локомотив. Домакините изравниха в 52-та минута, когато Даниел Георгиев стреля от повече от 35 метра, топката се отби в страничната греда и влезе във вратата на гостите. В 76-та минута Бирсент Карагерен отбеляза второто попадение за пловдивският тим.

След този мач от последния 32-и кръг Черно море завърши първенството на осмо място с 50 точки, а Локо Пд - на десето с 32 точки.