"Лудогорец" допусна пълен обрат срещу казахстански гранд (ВИДЕО)

Загуба с 2:3 за шампионите от "Кайрат"

"Лудогорец" загуби с 2:3 срещу "Кайрат" Алмати от Казахстан в контролна среща по време на лагера на разградчаните в Белек, Турция. Това беше първата им загуба през зимната пауза, а следващата контрола е още утре срещу Балтика.

Върджил Мисиджан вкара два гола за българския шампион още в началото на срещата. В шестата минута той стреля точно от дъгата на наказателното поле, а в десетата Джоди Лукоки центрира към холандеца и той засече топката във вратата на "Кайрат".

Казахстанците, които са втори в местното първенство, намалиха в 14-та минута с гол на бразилеца Исаел от около 25 метра, а през второто полувреме направиха пълен обрат. Баюржан Исламхам вкара от дузпа в 70-та минута и в 88-та Самат Сарсенов отбеляза с глава за крайното 3:2.

Мачът беше изгледан на живо от изпълнителния директор Ангел Петричев и президента Кирил Домусчиев.