Лудогорец стъпи накриво срещу новак

Разградчани завършиха мача с човек по-малко

Монтана и Лудогорец завършиха 1:1 в първия мач от 4-ия кръг на "А" група. Новакът в елита трябва повече да съжалява за изпуснатите 3 точки, тъй като през по-дълги периоди от време доминираше и създаде повече чисти голови ситуации.

Отборът на Ферарио Спасов откри резултата в 6-ата минута, когато Атанас Илиев засече с глава центриране на Християн Попов. Десетина минути по-късно Върджил Мисиджан уцели лявата греда на вратата на Монтана.

В началото на второто полувреме Лудогорец изравни с гол на Козмин Моци от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря на домакините Христо Иванов срещу Жуниор Кишада. Малко след това Сисиньо получи втори жълт картон и остави разградския тим с човек по-малко. До края на двубоя повечето положения бяха пред вратата на Владислав Стоянов, но пропуски направиха Иван Минчев, Матей Поплатник и Борислав Балджийски.