"Манчестър Сити" възкръсна срещу "Байерн" Мюнхен (ВИДЕО)

"Гражданите" успяха да направят обрат от 0:2

"Манчестър Сити" успя да навакса изоставане от 2 гола и да победи германския гранд "Байерн" Мюнхен в приятелска среща от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп, играна в Маями.

Мачът започна с натиск на "гражданите", но първи до гола се добраха баварците.

Меритан Шабани пръв прати топката във вратата на съперниците, след асистенция на Рафиня в 15-ата минута.

Второто попадение в сметката на "Байерн" дойде бързо. В 24-ата минута Рибери подаде отлично на Ариен Робен, а холандецът не сбърка.

Изоставането изнерви възпитаниците на Хосеп Гуардиола, които все по-често поглеждаха към вратата на съперника. Усилията им бяха възнаградени в края на първото полувреме. Влезлият като резерва в 28-ата минута - Бернардо Силва, с добре насочен удар прати топката във вратата на германците.

Вратарят на "Байерн" Улрайх се изчисти добре топка в началото на второто полувреме, а Нмеча се възползва по най-добрия начин и изравни резултата.

Пълният обрат бе факт в 70-ата минута. Бернардо Силва направи 3:2 след асистенция на Бернабе.

И двата тима приключват участието си в турнира с по 1 победа и 2 загуби.