Миговете преди голямата радост (ВИДЕО)

В страницата на "Цървена звезда" се появи видео от последните минути на мача със "Залцбург"

Facebook

Как изглеждат миговете преди голямата радост? От "Цървена звезда" се постараха да покажат на целия свят!

Сръбският отбор се класира за първи път за груповата фаза на Шампионската лига, след като завърши 2:2 със "Залцбург" в среща от плейофите на турнира. Така "звездашите" постигнаха голямата си цел за сезона с две попадения на чужд терен.

Двата гола на Бен паднаха до 66-ата минута, а след това балканските гости се затвориха и със зъби и нокти бранеха резултата. Логично тази тактика генерира огромно напрежение, не само у феновете, а и на резервната скамейка на тима.

Последният съдийски сигнал обаче превърна това притеснение в... неистова радост. Именно този момент споделиха с привържениците си от клуба.

Клипът завършва с радостта на терена, в която се включиха и феновете.