Мирела Демирева се справя с изолацията, говорейки си с авокадо (ВИДЕО)
Лекоатлетката призова за уважение към живота
Уважавайте живота. Така Мирела Демирева се обърна към последователите си в "Инстаграм" в разгара на пандемията от коронавирус, която уплаши целия свят.
Лекоатлетката спазва предписанията на властите и живее в изолация, но реши да разкаже как преминава времето й вкъщи напоследък.
"Аз се справям с изолацията като преодолявам страховете си чрез моето въображение. Чета, рисувам, пиша... и си говоря с моето авокадо! Бъдете мили, останете си вкъщи. Уважавайте живота!", каза сребърната медалистка от олимпийските игри в Рио.
bTV призовава: останете си вкъщи!