"Монако" се спаси в последния миг (ВИДЕО)

Надлъгването между треньорите завърши без победител

Доста скучно и почти без интересни моменти пред двете врати бе първото полувреме на срещата между "Монако" и "Байер" Левекузен. Едва в последните две-три минути на първата част към двете врати бяха отправени по-опасни удари, но след като Субашич спаси шут на Хавиер Ернандес-Чичарито голове до почивката нямаше.

И през второто полувреме играта и на двата тима се характеризираше с доста грешки. В 73-тата минута обаче, след хубаво центриране на Мехмеди, Чичарито бе непокрит пред вратата на домакините и откри резултата.

Отборът на "Монако" успя да организира по-масирано своите атаки до края на мача и в добавеното време след хубав шут на Глик, в 94-тата минута, домакините все пак стигнаха до изравнителен гол за 1:1 и с актив от 4 точки оглавиха временното класиране в група "Е" на Шампионската лига.