НА ЖИВО: "Виктория" - "Лудогорец"

Следете реванша от плейофите на Шампионската лига - 2:2

95' - ГООООООЛ! 2:2! Клаудио Кешеру изравнява с премерен удар и това окончателно праща "Лудогорец" в груповата фаза на Шампионската лига!

94' - Владо Стоянов отново блести със страхотно спасяване. Резултатът остава непроменен.

90' - Пет минути добавено време. Пет минути до мечтаното ново участие в групите на Шапионската лига!

85' - Вандерсон излиза, до края ще играе централният защитник Игор Пластун.

80' - Густаво Кампаняро влиза на терена вместо капитана Светослав Дяков.

75' - Клаудио Кешеру заменя голмайстора Мисиджан.

68' - Невероятен пропуск на Вандерсон! Крилото е изведен сам срещу вратаря Козачик, преодолява го, но лекият му удар е пресечен от Матею.

64' - 2:1 за "Виктория"! Матею изпреварва Натанаел и отблизо се разписва с глава.

60' - Гол на Бакош за "Виктория" е отменен заради засада. Повторенията показват, че решението е дискусионно.

57' - От трибуните на "Дусан Арена" се чуват расистки обиди към футболисти на "Лудогорец". Реферът Ундиано Майенко прекратява двубоя за минута и отправя официално предупреждение към домакините.

51' - Мисиджан центрира по земя отдясно, но Вандерсон е изпреварен от защитник в последния момент.

50' - Домакините се втурват напред в търсене на бързо попадение, което да съхрани надеждите им живи. "Лудогорец" обаче се отбранява умело.

46' - Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме - 1:1.

34' - Греда за "Виктория"! Владо Стоянов се намесва фантастично с една ръка след силен удар на Дюриш. Нападателят се възползва от грешка на Паломино и се озова сам в наказателното поле. След рикошета Копич също не бе точен, като на пътя на топката се изпречи Веселин Минев.

30' - След половин час игра "Лудогорец" владее напълно ситуацията на терена. Успя да се върне след ранния гол и има колосални шансове за ново участие в групите на Шампионската лига.

27' - Вандерсон страля отдалеч, но също е неточен.

22' - Паломино получава жълт картон за нарушение срещу Дюриш.

20' - Натанаел опитва изстрел отдясно, топката минава встрани от целта.

17' - ГОООООЛ! 1:1! Върджил Мисиджан получава перфектен пас от Кафу, нахлува отдясно и бележи по земя! Сега вече "Виктория" Пилзен трябва да вкарат три безответни гола, за да продължат напред в турнира...

12' - Нова опасност пред вратата на "Лудогорец" и отново след ъглов удар. Домакините обаче не успяват да нанесат втори решителен удар.

7' - 1:0! "Виктория" повежда след ъглов удар. Дюриш изпреварва на първа греда Лукас Саша и насочва топката в мрежата на Владислав Стоянов.

1' -  Испанският рефер Ундиано Майенко дава първия сигнал в двубоя. Центърът е изпълнен от чешкия тим.

Стартови състави:

"Виктория" Пилзен: Козачик, Хейда, Матею, Хубник, Хорава, Лимберски, Копич, Петржела, Дюриш, Бакош, Хромада
"Лудогорец": Стоянов, Минев, Моци, Паломино, Натанаел, Дяков, Лукас Саша, Мисиджан, Марселиньо, Вандерсон, Кафу
Съдия: Ундиано Майенко (Испания)
Стадион: "Дусан Арена", Пилзен