Набиха фен на "Ливърпул", седнал в семейния сектор на "Сити" (ВИДЕО)

Привърженикът на мърсисайдци се зарадвал на гола на Салах

Фен на "Ливърпул" бе набит заради бурната си радост по време на реванша от четвъртфиналите в Шампионската лига между мърсисайдци и "Манчестър Сити". Саморазправата се случила в... семейния сектор на "Етихад".

Привържениците на домакините, които обикновено посещават тази трибуна на стадиона заедно със своите семейства, скочили на бой на запалянко, закупил билет за сектора, а причината е, че той се зарадвал бурно при първия гол на "Ливърпул" в мача, дело на Мохамед Салах.

В социалната мрежа "Туитър" се появи кратко видео от скандалната ситуация. Негов автор е Ребека Паркър. На него се вижда как част от запалянковците на "Сити" размахват юмруци по посока на един единствен фен.

Паркър съобщава, че стюардите са се намесили бързо и са укротили бойните фенове.

Фенът на "Ливърпул" все пак имаше повод за радост, след като неговият тим се класира напред в турнира след две победа - с 3:0 в първия мач и с 2:1 в реванша вчера (10 април).

Дали обаче той ще ликува и след жребия, гледайте по bTV Action в петък (13 април) от 14:00 ч.