Нашите волейболисти загубиха от Германия

България- Германия 1:3 /16:25, 15:25, 25:23, 17:25 /

Мъжкият ни национален отбор по волейбол загуби още един мач от втората групова фаза на Световното първенство в Полша. Този път нашите отстъпиха на Германия с 1:3 гейма.

В първите две части играхме слабо и изоставахме с резултат 10:16 при второто техническо прекъсване. В крайна сметка загубихме първия гейм с 16:25, а във втория отстъпихме с 15:25.

В третия гейм най-сетне играхме добре.Въпреки че губихме в резултата при второто техническо прекъсване с 14:16, успяхме след равенства, съответно при 17:17 и 21:21, да покажем здрави нерви и да спечелим гейма с 25:23.

В четвъртия гейм пак се оказахме в ролята на догонващи. Имахме пасив при 12:16 и не успяхме да обърнем резултата като загубихме гейма със 17:25.

Така в крайна сметка дойде и поражението в мача с 1:3 гейма.