Наздраве за отмъщението (ВИДЕО)

Анхел Ди Мария приема освиркванията много мотивиращо

Twitter

Всяко докосване на Анхел Ди Мария бе мощно освиркано от феновете на "Манчестър Юнайтед" пo време на мача от 1/8-финалите на Шампионската лига.

Аржентинецът прекара 12 месеца в Манчестър преди да бъде продаден на ПСЖ за рекордна сума, а при завръщането си на "Олд Трафорд" изигра ключова роля при важната победа с 2:0 на французите.

В отсъствието на контузените Неймар и Единсон Кавани Ди Мария се нагърби с тормоза над отбраната на "червените дяволи" и малко след началото на второто полувреме асистира на Преснел Кимпембе, който вкара дебютния си гол за ПСЖ.

Аржентинецът отпразнува бурно откриващото попадение, а реакцията му породи върна от коментари в социалните мрежи.

Минути по-късно Ди Мария бе замерен с бутилки от феновете на "Юнайтед", докато се подготвяше за изпълнение на корнер.

И реши да се позабавлява - надигайки една от бутилките бира. Българите веднага се сетиха за Иван Бандаловски, който преди две години не на шега, а наистина отпи от една хвърлена бутилка по време на мач от Първа лига.

Неодобрителните възгласи от трибуните мотивириха още повече 30-годишния полузащитник и в отговор той подаде на Килиан Мбапе за 2:0.