"Ница" победи "Олимпик" Лион в интригуващ мач (ВИДЕО)

Двата тима завършиха с по 10 души

"Ница" победи "Олимпик" Лион 2:1 в един много интригуващ мач от 22-ия кръг в Лига 1. Двата тима завършиха срещата с по 10 души, а с този успех "Ница" се изкачи на осмо място в първенството. "Лион" остава шести.

Гостите останаха с човек по-малко още в 22-ата минута, тъй като Фернандо Марсиал задържа откъсващ се сам срещу вратаря съперник и получи директен червен картон.

В 33-ата минута Каспер Долберг бе на правилното място, след Чиприан Татарушано не успя да избие добре далечен удар към своята врата и прати топката в краката на датчанина, който вкара за 1:0.

В последната минута на първото полувреме "Лион" изравни след страхотен пробив и много техничен удар на Екамби от малък ъгъл.

В последвалото продължение на първата част Оунас от състава на "Ница" получи втори жълт картон, след като се забърка в разправия с противник.

В 64-ата минута Долберг оформи крайния резултат с втория си гол в срещата.