"Партизан" бие с асистенция на Божинов (ВИДЕО)

"Гробарите" се наложиха над "Радник" Сурдолица с 3:1

partizan.rs

Отборът на Валери Божинов - "Партизан", победи "Радник" Сурдолица в среща от 14-ия кръг на сръбското първенство. Българският нападател игра 75 минути и беше в основата на първите два гола за своя тим.

Още в 9-та минута на стадиона в Сурдолица "Партизан" откри резултата чрез Джурджевич. Божинов подаде хитро при контраатака и неговият съотборник не сбърка.

Вторият гол за "черно-белите" отбезяза Леонардо, като българинът се отличи с отличен пас с пета в средата на терена.

Домакините върнаха едно попадение чрез Златинович в началото на второто полувреме.

Божинов беше заменен от Саша Илич в 75-та минута, а крайното 3:1 за "Партизан" оформи Джурджевич с втория си гол минута след това.

Така отборът на българина се изкачи временно на втора позиция в класирането с равни точки с "Войводина", но и мач повече. Лидер е тимът на "Цървена звезда".