Победа за Рома в мач номер 600 за Франческо Тоти (ВИДЕО)

Рома победи Киево с 3:0

Франческо Тоти записа мач номер 600 с екипа на Рома. Тимът му спечели с 3:0 срещу Киево в среща от 37-ия кръг на италианската Серия "А".

Поне докато Наполи не изиграе мача си с Торино днес, римските вълци заемат 2-ото място в първенството с актив от 77 точки.

Раджа Наинголан откри резултата в 18-ата минута, а десният бранител Антонио Рюдигер удвои преднината на Рома в 39-ата минута с глава, засичайки подаване на Миралем Пянич.

Самият Пянич оформи крайното 3:0 в 85-ата минута, оползотворявайки перфектен пас на Тоти. Пянич беше изведен сам срещу вратаря Албано Бицари, когото преодоля.

Тоти се появи на терена в 59-ата минута на мястото на Мохамед Салах. С влизането му на терена, целият Олимпийски стадион избухна в овации, явно предполагайки, че за него това е последно стъпване на терена в домакински мач на Рома.