Попов титуляр в градското дерби на Краснодар

Getty Images/Guliver Photos

В дербито от 14 кръг на Русия, Рубин приема лидера Зенит. Последният мач между двата отбора завърши 6:2 за вицешампионите и сега домакините ще търсят реванш за тази загуба. Срещата е с начален час 16:45ч., и се очаква Благой Георгиев да започне титуляр за Рубин.

В друга среща от кръга от 19:00ч. е дербито на Краснодар между едноименния отбор и Кубан, като очакванията са Ивелин Попов да бъде титуляр. Бившият футболист на Левски Жоазиньо ще бъде сред стартовите единадесет за Краснодар. При победа отборът воден от Олег Кононов ще измести от второто място ЦСКА (Москва), които вчера победиха с 2:1 Амкар. Това бе четвърти пореден успех на футболистите водени от Леонид Слуцки срещу отбора от Перм. Георги Миланов и Петър Занев играха по 90 минути за своите отбори.