Прекратиха мач заради липса на топки

Куриозна случка от пета дивизия на румънския футбол

Мач от пета дивизия на румънското футболно първенство бе прекратен поради куриозна причина. Играчите на "Бистрица" и "Винеторул" някак успели да изритат всички налични топки в реката, която тече точно до стадиона. В 59-ата минута съдията нямал никакъв друг избор, освен да даде последен сигнал при резултат 2:0 за домакините от "Бистрица".

Интересното е, че въпросният тим е заплашен от служебна загуба с 0:3. Причината е очевидна - недостатъчен брой осигурени топки.

На 19 септември двубоят от аржентинското първенство между "Сан Лоренсо" и "Арсенал Саранди" бе прекратен за няколко минути заради нахлуло на терена куче. Животното умело се изплъзваше от стюардите, преди в крайна сметка да бъде заловено и изведено от стадиона.