Реал Мадрид пред тотален крах в Украйна (ВИДЕО)

Гостите поведоха с 4:0, но допуснаха три гола

Реал Мадрид бе на път да изживее втори кошмар в разстояние само на четири дни. Отборът на Рафа Банитес поведе убедително с 4:0 при гостуването си в Лвов на Шахтьор, но допусна три гола в края и бе на път да регистрира нов изключително разочароващ резултат.

Кристиано Роналдо започна головия спектакъл с попадение в 18-ата минута, но този резултат се запази до края на полувремето. В началота на втората част Лука Модрич и Дани Карвахал увеличиха преднината на гостите до 3:0, преди Кристиано Роналдо да отбележи втория си гол в 70-ата минута.

Седем по-късно домакините започнаха своя обрат и бяха много близо до паметно постижение. Алекс Тейшейра намали от дузпа, резервата Дентиньо даде още по-големи надежди на феновете по трибуните, а две минути преди края Тейшейра вкара втори гол и чудото бе близо. Въпреки усилията, Шахтьор така и не успя да стигне до равенството.

С тази трудна победа Реал Мадрид си осигури първото място в първа група на турнира. В последния кръг белите приемат Малмьо.