Русия падна от Австрия пред погледа на Моуриньо (ВИДЕО)

Притеснения за Станислав Черчесов дни преди старта на Мондиала

Само две седмици преди началото на световното първенство по футбол селекционерът на домакините от Русия Станислав Черчесов има защо да се притеснява, след като неговият тим отстъпи с 0:1 на Австрия в контрола, играна в Инсбрук.

Гостите така и не успяха да отправят нито един точен удар към противниковата врата за всичките 90 минути и бяха тотално надиграни от домакините, които дори няма да участват на започващия на 14 юни Мондиал.

Единственото попадение в срещата падна в 28-мата минута, когато халфът на "Шалке 04" Алесандро Шопф се разписа с удар с левия крак от десетина метра. Шопф получи отлично подаване по земя на от Марко Арнаутович и с прецизен удар в горния ляв ъгъл не остави шансове на вратаря на руснаците Игор Акинфеев.

Срещата в Инсбрук бе изгледана на живо от мениджъра на "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо, който по всяка вероятност наблюдава изявите на звездата на австрийците Марко Арнаутович.