Сампдория стъжни деня на Фиорентина (ВИДЕО)

"Моряците" бият с 3-1. Излизат трети

Сампдория победи Фиорентина и отново излезе на трето място в Серия А. Отборът на Синиша Михайлович спечели с 3-1.

Домакините от Генуа поведоха в средата на първото полувреме от точно изпълнена дузпа от Анджело Паломбо. Ситуацията, при която бе отсъдено нарушението бе много любопитна и предизвика протести у гостите. Вижте положението ТУК

Много скоро след това и Фиорентина получи дузпа. Централният защитник Гонсало Родригес обаче стреля посредствено и Серхио Ромеро спаси.

В 43-тата минута Лука Рицо направи 2-0 след хубав самостоятелен пробив в наказателното поле. Секунди по-късно обаче Стефан Савич върна един гол за гостите след изпълнение на ъглов удар.

През втората част Фиорентина натисна, но не успя да стигне до изравняване. Вместо това Давид Писаро сбърка една топка в средата на терена, Едер му я отне и буквално се подигра с трима играчи на Фиорентина плюс вратаря, правейки майсторски 3-1