Световен футбол

Публикувано в  

Сър Алекс се завърна на "Олд Трафорд"

Бившият мениджър на "Манчестър Юнайтед" направи първата си публична изява от май месец насам

Сър Алекс се завърна на
 Снимка: Facebook

Феновете на "Манчестър Юнайтед" ще имат възможност да изгледат мача от 6-ия кръг на Висшата лига на Англия в приятна компания. На "Олд Трафорд", след няколко месеца прекъсване заради болест, ще присъства бившият мениджър сър Алекс Фъргюсън.

С визитата на специалиста, извел "червените дяволи" до 13 титли в Англия и 2 трофея от Шампионската лига, се похвалиха от клуба в социалните мрежи. На снимките той изглежда в добро физическо състояние и доволен, че отново ще може да гледа любимия си тим на живо.

През май месец Фъргюсън бе приет по спешност в болница и претърпя животоспасяваща операция след мозъчен кръвоизлив.

В този труден период феновете на "Юнайтед" непрекъснато изпращаха до своя любимец окуражителни съобщения.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук