Селекционерът на Косово беснее в тунела след 5 получени гола (ВИДЕО)

Бернард Шаланд отново попадна под светлините на прожекторите

Селекционерът на националния отбор по футбол на Косово - швейцарецът Бернард Шаланд, постепенно се превръща в един от най-атрактивните специалисти в Европа.

Той прие изключително емоционално разгромния обрат, който Англия постигна още през първото полувреме в сблъсъка между двата тима. Косово поведе с гол само няколко секунди след началото, но домакините се осъзнаха бързо, върнаха 4 гола, а Мергим Войвода си отбеляза автогол.

Шаланд побесня при прибирането в съблекалнята на почивката. Камерата улови краткия момент на ярост, който селекционерът бързо овладя. Той дори се усмихна на камерата след това.

В крайна сметка футболистите на Косово вкараха още 2 гола след почивката, а срещата завърши с победа за домакините от Англия с 5:3.