Славия победи Банско с 4:0 в приятелски мач

pfcslavia.com

Отборът на Славия спечели хубава победа срещу Банско с 4:0. Контролата се игра на стадиона на едноименния клуб в града, където "белите" са на втори подготвителен лагер преди началото на шампионата.

Превъзходстовото на столичани през целия мач бе ясно изразено. През първото полувреме паднаха два от головете. В 18-ата минута Янис Карабельов бе точен след пас на Франк М'Барга. В 39-ата Жереми Монзоро направи 2:0 с попадение отблизо, след като Петър Атанасов напредна и остана сам пред вратата на Банско, но подаде на французина.

След почивката в 70-ата минута Емил Стоев вкара гол с красиво изпълнение, като засече топката от воле, а подаването бе на Китан Василев. Крайното 4:0 оформи сенегалецът с френски паспорт Бабацила.