Славия стартира 2016г. с победа над „Бистришките тигри” (ВИДЕО)

Първи мач за Александър Тарханов начело на "белите"

Славия победи в първата си контрола за 2016 година с убедителното 7:1 третодивизионния Витоша Бистрица в дебюта на новия треньор на "белите" Александър Тарханов.

Руснакът заложи на два различни състава като през първото полувреме личаха имената на титулярните футболисти, а през втората част се появиха много от юношите на клуба.

Сред тях беше и каращият проби литовец Мариус Папшис. Бистришките тигри откриха резултата след гол на Мариян Хаджиев. "Белите" се активизираха и след много пропуски се стигна до 37-ата минута, когато съдията Вихрен Манев отсъди дузпа за Славия, която бе реаизирана от  Антон Карачанаков

В 39-ата минута Георг Илиев центрира отдясно и на втора греда с мощен шут Карачанаков направи 2:1. В 44-ата минута Ивайло Димитров направи резултата 3:1.

След почивката  В 65-ата минута младежкият национал Янис Карабельов вкара 4-ти гол за Славия, а в 74-ата минута автогол си отбеляза вратарят на Витоша след хубав пробив и удар на Папшис. Йонов оформи крайния резултат в края на двубоя.