Феновете луднаха по слабата актьорска игра на Каземиро (ВИДЕО)

Вълна от присмех заля социалните мрежи след симулация на полузащитника на "Реал" Мадрид

"Тотнъм" победи категорично с 3:1 "Реал" Мадрид на "Уембли" в мач от четвъртия кръг на Шампионската лига. Головете на Деле Али и Ериксен определено впечатлиха, но едно конкретно действие на Каземиро през първото полувреме се превърна в гвоздея на вечерта.

Полузащитникът на "шпорите" Хари Уинкс съвсем леко докосна бразилеца в опит да му отнеме топката. Играчът на "Реал" обаче залитна, след което най-демонстративно падна на тревата. С лошата си актьорска игра Каземиро не само си навлече гнева на феновете, но и стана обект на присмех в социалните мрежи.

Според няколко потребителя в "Туитър" дух е предизвикал "залитването" на полузащитника.

Други пък публикуваха "изтрити кадри от бекстейджа":

Появиха се и забавни гифчета как Каземиро загрява за началото на мача:

Фен определи театралните умения на бразилеца като "ужасни", но не пропусна да отбележи, че така "Реал" получи правото да изпълни пряк свободен удар.