Тя нямаше ден: 3 автогола превърнаха новозеландка в интернет сензация (ВИДЕО)

Мейкейла Мур помогна за победата на САЩ срещу своя тим

Ако някога сте в лошо настроение и нямата ден, то сетете се за Мейкейла Мур. Тя е на 25 години, играе за "Ливърпул" и с фланелката на Нова Зеландия си вкара... три автогола. Горката Мур!

Тя взе участие в среща от международен турнир срещу фаворита САЩ и се "разписа" в 5-ата, 6-ата и 36-ата минута на мача, който завърши 5:0 (другите 2 гола паднаха през второто полувреме и бяха дело на футболистки на САЩ).

"Постижението" на Мур е впечатляващо, тъй като вкара с ляв, с десен крак и с глава.

Въпреки негативния резултат, съотборничките на новозеландката я подкрепиха. Дори съперничките от САЩ съжалиха Мур.

"Радвам се, че водихме с 3:0 през първото полувреме, но и доста ѝ съчувствам", каза  Али Кригер от американския тим.