"Тотнъм" не пожали "Рома" в Сан Диего (ВИДЕО)

"Шпорите" постигнаха резултатен обрат срещу италианския гранд

"Тотнъм" постигна впечатляващ обрат срещу "Рома" в мач от летния турнир Интернешънъл чемпиънс къп, изигран в Сан Диего. Въпреки добрия старт на "вълците" в мача, английският тим успя да отбележи 4 попадения за крайното 4:1.

Пълен запис на мача гледайте днес (26 юли) от 16:30 ч. по RING.

"Рома" откри резултата още в 3-ата минута. Патрик Ших успя да "навърже" няколко противникови защитници и отбеляза от близко разстояние.

След попадението обаче на терена започнаха да властват футболистите на "Тотнъм".

Фернандо Йоренте изравни резултата само 6 минути по-късно, надскачайки римски защитник. Отново той изведе отбора си напред в резултата в 18-ата минута.

Лукас Моура направи резултата 3:1 след като засече с глава перфектно центриране.

В края на полувремето бразилецът се разписа още веднъж, за да оформи крайното 4:1.

През второто полувреме и двата отбора имаха по няколко положения на сметката си, но нито едно от тях не се превърна в гол.