"Тотнъм" не срещна трудности с "Хъдърсфийлд", Кейн с нови два гола

Успех с 4:0 за "шпорите"

"Тотнъм" спечели с категоричното 4:0 като гост срещу новака "Хъдърсфийлд" в първа среща от седмия кръг на английския шампионат. След този успех лондончани са на трето място във временното класиране с актив от 14 точки, докато "териерите" са в средата на таблицата с 9 точки.

Хари Кейн се разписа на два пъти, като откри резултата в деветата минута, преодолявайки защитника на домакините Крис Лоуъл.

Бен Дейвис направи резултата 2:0 след точно 16 игра на "Джон Смит Стейдиъм", а английският национал Кейн вкара за втори път във вратата на Хъдърсфийлд седем минути по-късно с красив гол.

"Шпорите" оформиха крайното 4:0 в последните секунди на двубоя чрез резервата Муса Сисоко, който завърши бърза контра и добра комбинация на Дейвис със Сон Хюн-Мин.