"Славия" оглави Първа лига, а треньорът на ЦСКА 1948 хвърли оставка

"Белите" спечелиха с гол в последните секунди

"Славия" победи драматично ЦСКА 1948 с гол в последните секунди. "Белите" спечелиха с 2:1 мача от шестия кръг в Първа лига, който се оказа последен за наставника на "червените".

След серията от слаби резултати треньорът на ЦСКА 1948 Мирослав Миндев заяви, че подава оставка.

"Славия" оглави класирането, изпреварвайки досегашните лидери "Черно море" и "Ботев" Пловдив. ЦСКА 1948 остава на дъното с една точка.

Мачът се реши в последните секунди, когато домакините получиха шанс да изпълнят дузпа.

Радослав Кирилов бе точен, а именно той откри резултата в 30-ата минута. През второто полувреме гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на резервата Костадин Илиев.

В 73-ата минута те изравниха след далечен удар на Георги Ангелов, който впоследствие се оказа недостатъчен за спечелването на точка.