Световен футбол

Публикувано в  

Трогателен жест на "гражданите" (ВИДЕО)

"Манчестър Сити" зарадва болни деца с подаръци преди Коледа

Трогателен жест на
 

Шампиони не само на футболния терен, но и в добрината. Като такива се доказаха играчите на "Манчестър Сити" и техният мениджър Пеп Гуардиола, които с куп подаръци зарадваха болни дечица.

"Гражданите" породиха усмивки и радост за децата, които са настанени в болницата "Роял Манчестър". Направиха го с подаръци и ръчноизработени картички от момчетата от академията. Венсан Компани и Кевин Де Бройне формираха отбори с част от децата и премериха сили на джага.

Подписани фланелки и други коледни подаръци зарадваха дечицата, които бяха изключително трогнати от жеста на шампионите на Англия. Тимът обеща и финансова подкрепа за новия проект на болницата, свързан със сърдечните изследвания и лечението на заболявания в тази област.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук